Jdi na obsah Jdi na menu
 


CYKLOVÝLET - TŘI GRÁCIE

Dnes jsme vyjeli pozorovat krásy našeho okolí na kolech. Nejdříve to s počasím vypadalo všelijak, ale po chvíli vykouklo sluníčko, které nás provázelo na celé naší pouti.

Po tom, co jsme objeli rybník Nesyt, jsme se na hrázi trochu dohadovali o tom, co za ptáka to na nás kouká z kůlu ve vodě (tak schválně, nezapomněl jsi jeho jméno?) a u Hraničního zámečku si zahráli na Tarzany i zoology, když jsme objevili dvě velké žáby.

Dále jsme projeli kolem koní a zamířili ke třem sličným dívkám (vzpomeneš si jak se jim říká?). U sv. Huberta jsme prosili, aby ochraňoval nejen (koho?), ale také nás.

Nakonec jsme měli dostaveníčko na Rendez-vous. A odtud už kolem valtického hřbitova do Hlohovce - na zmrzlinu! Hmmm...jenže měli zavřeno, takže představa slastného olizování zmrzliny nás docela rychle hnala směrem k domovu. Zmrzlá sladkost byla hezkou tečkou a zaslouženou odměnou za naším dnešním putováním - měli jsme za sebou skoro 25 km!

O tom, že jsou naše děti nezničitelné, svědčil nejen pohled např. na Patrička, který vypadal, jakoby právě přišel odpočatý do školy, ale také odpolední řádění žáků z družiny v tělocvičně. A vzhledem k tomu, že na některých kolech se děti opravdu našlapali víc než ostatní, všem vyslovuji velkou pochvalu!

Fotečky jsou zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář