Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zážitky ze školy v přírodě

29. 6. 2012

Co jsme všechno zažili ve škole v přírodě v Koryčanech?

V prvé řadě jsme byli blízko koní a dozvěděli se opět spoustu nových informací o těchto ušlechtilých zvířatech. Největší odměnou tak pro mnohé z nás byla závěrečná projížďka. Fred nás zasvětil také do tajů výroby různých kožených přívěšků a náramků, učil nás lasovat, uzlovat, práskat bičem, házet sekyrkou a noži.

Objevovali jsme také krásy blízkého okolí Koryčan, zámecký park, hrad Cimburk, kapličku sv. Floriána i koupaliště.

Buřtíky na vlastnoručně přichystaném ohni (díky, Martine!) chutnaly tak báječně! Navíc, když jste uprostřed krásné přírody, počasí je na jedničku a kolem vaši kamarádi!

Zjistili jsme, kdo je nejsilnější v přetahované, hráli kuličky na velmi neobvyklém povrchu, proběhli se při stopované i jen tak pro radost a vyřádili se na místním koupališti.

Na trampolíně se nám také moc líbilo...o dost víc než na noční stezce odvahy, kam se vypravili pouze dva z nás.

Snědli jsme kopu zmrzliny a užívali si spoustu zábavy. Při poslední večeři jsme tak byli značně překvapeni, že už na druhý den odjíždíme domů.

Na závěr musím pochválit všechny děti - byly to pohodoví parťáci - sice někdy ufrflaní a lenošní, ale na druhou stranu usměvaví a roztomilí.

Asi nejpřesněji to vystihla Anetka při posezení u zmrzliny svým: "Vy jste paní učitelko jako naše maminka." Ano, tak nějak nám to spolu s paní učitelkou Lubovou připadlo - jakoby jsme byli jedna větší rodina. Tento pobyt byl opravdu velmi pěknou tečkou za celým školním rokem!

Krásné prázdniny, děti!

Mgr.M.Schallenbergerová

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář