Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březen 2013 - kukátko do hodin

Březen si s námi docela pohrál...vlastně to nebyl měsíc březen, ale nějaký dost divoký a neústupný bacil. Průběžně jsme se tak všichni střídali ve smrkání, kýchání, horečkování a kašlání, které nás obzvlášť velice potrápilo a mnohé ještě i trápí.

I tak jsme toho během měsíce stihli opravdu hodně! Od "Veselých zoubků", přes "1.pomoc" až po návštěvu planetária. Také jsme hodně pracovali ve třídách. Ferda mravenec se se svými kamarády rozlezl po celé naší škole, šplhali jsme po pyramidách, navštěvovali "lékaře"  i pilně pracovali u počítačů a na interaktivní tabuli. Radostný pohled na nás byl také při čtení s porozuměním a při luštění rébusů.

A protože sluníčko se neustále schovávalo za mraky, přivolávali jsme jaro při všech našich činnostech.

Také na poslední - o dva dny kratší pracovní týden - se těšíme. Velikonoce se přiblížily na dosah a my je v pondělí budeme vítat v bílém oblečení, v úterý v červeném a ve středu v černém či šedém - pokračujeme v našem léta již zavedeném barevném týdnu.

99.gifJenže letos nás - kromě závěrečného středečního dopoledne se spoustou překvapení - čeká každý den ještě zvláštní úkol. Naší vstupenkou do školy bude vždy nějaký symbol Velikonoc. V pondělí to bude pomlázka nebo vajíčko, v úterý zajíček či kuřátko a ve středu pak kytička nebo beránek. Symbol může být namalovaný, vyhledaný v knize, letáku, může být plastický nebo skutečný - záleží na každém, jak si s úkolem poradí...už se těším...třeba na živého beránka!

Taktéž musíme tento týden uzavřít sběrovou akci a nakrmit Hliníkožrouta a Bateriožrouta.

A pak už huráááá na krátké velikonoční prázdniny!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář