Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kukátko do 2. lednového školního týdne

Po Vánočních prázdninách jsme okamžitě najeli do rychlého školního tempa. Vždyť co by dup nás čeká pololetní vysvědčení!

A tak nám přišlo vhod milé kouzelné představení. Opět se nám moc líbilo! wink

Ve čtvrtek jsme měli možnost "pohovořit" si s rodilým mluvčím z Anglie. Matt byl příjemný a angličtina s ním nás dost bavila. Byli bychom rádi, kdyby za námi jezdil pravidelně.

Jak united_kingdom.gifale asi tušíte, jediným problémem je finanční zabezpečení. Čím více bude zájemců o výuku, tím levněji by jedna hodina mohla stát a mohli bychom si ji dovolit třeba dvakrát měsíčně či dokonce každý týden. Jednáme proto o možnosti vytvoření jednoho kroužku v ZŠ, dalšího v MŠ a nabízíme i možnost pro dospělé, kteří se chtějí angličtině věnovat. Momentálně čekáme na termín od Education Services na ukázkovou hodinu pro děti v mateřské škole. Na tuto hodinu bychom rádi přizvali i zájemce z řad dospělých. Datum zveřejníme nejen na našich webových stránkách, ale také ve vývěsce.

Obdrželii jsme certifikát za účast v akci Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi. Poděkování patří také všem zúčastněným!yes

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář