Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden 2013

Tak, a už je to na dosah! O čem to píši? No, přece o vysvědčení! Pro některé je to "jen" další v pořadí, ale pro prvňáčky úplně to první!

A jak byli šikovní? Dost o tom napovídá "les Řáholec" zaplněný žaludy, které jsme dostávali za "Rumcajsovy tolary" a tolary jsme obdrželi za správné splnění úkolů. V současné době si čteme příběhy Ferdy mravence a sbíráme "Ferdovy tolary", za které obdržíme nejen jedničku, ale můžeme si také nalepit kuličku do našeho "mraveniště".

Také už umíme číst, počítat a pracovat ve skupinách i na počítačích.

Zde je také pár snímků našich šikovných druháčků.

A když už jsme vzpomněli čtení - zavítal za námi do školy opravdový spisovatel - Jan Sviták. Povídal si s námi o knihách, o tom, jak moc jsou pro nás důležité a co vše s nimi můžeme zažít - dozvídat se mnoho nových informací i si vytvářet nádherné představy ve své fantazii.

Další beseda - tentokrát s filmaři, kteří natáčeli i v naší obci pověsti našeho regionu, se uskuteční ve středu 30.ledna.

Ve čtvrtek žáci obdrží svá vysvědčení a v pátek budou mít pololetní prázdniny.

A pak už hurá do druhého pololetí, kde nás samozřejmě čeká také spousta práce, která by měla být završena nejen krásnými známkami, ale také pobytem u koníčků ve škole v přírodě!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář