Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvědčení

31. 1. 2013

Ani se to nezdá, ale už nám uběhlo celé 1.pololetí školního roku 2012-2013. Prvňáčci si dnes odnášeli domů svá první vysvědčení....psalo se mi moc hezky! A nejen pro prvňáčky! Viďte - Janičko, Patričku!

Žáčci jsou šikovní - naučili se toho opravdu hodně!

Dnes jsme si udělali takový den naruby - děti si přinesly do školy věci a knížky, které jsou pro ně zajímavé a mohly by zaujmout také nás ostatní. A tak jsme si povídali o knihách, o hračkách ale také např. o krásném kameni.

Taky se za námi přišli podívat naši možní budoucí spolužáci, kteří viděli, jak umíme krásně psát nová písmenka a dokonce si s námi i zazpívali! Navíc dostali svůj první skoro školní úkol! Uvidíme, jak se jim ho podaří do zápisu splnit! 

Den utekl jako voda a my si pak s sebou odnášeli samé "biče"!

I včera jsme měli zajímavý den!

Navštívili nás filmaři, kteří natáčeli část ze svých tajuplných pověstí i v naší obci. Povídání bylo poučné i zábavné! Tolik různých dekorací, šatů! No, ano - nás prostě všechno, co patří k divadlu - k hraní - baví!

Proto jsem zvědavá, které představení si děti pro svou druhou návštěvu v Divadle Polárka vyberou.

Bude to pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký, kde uvidíme kromě herců i loutky? Nebo se vypravíme na pohádku O hodném drakovi?

Každopádně si to doma, děti, pořádně promyslete - máte na to čas - o jeden den prodloužený víkend. Odpočiňte si, uzdravte se a v pondělí opět na shledanou!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář