Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče nově příchozích dětí do MŠ

23. 8. 2018

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘÍCHOZÍCH DĚTÍ DO MŠ ROSNIČKA

 

Důležité! Při nástupu dítěte do MŠ musíte mít lékařské potvrzení, které nesmí být starší 3 dnů! (Týká se jen prvního nástupu dítěte do MŠ. Po běžném onemocnění dítěte, kromě infekčního onemocnění, lékařské potvrzení není vyžadováno).

Co bude Vaše dítě potřebovat při nástupu do MŠ?

 – plastový hrníček s ouškem, papučky, náhradní oblečení, papírové kapesníčky, pyžamo (pokud bude hlášeno na celý den).

Provoz MŠ – 6.30 – 15.30h pod vedením vedoucí učitelky Bc. Kalužíkové Alexandry a Havelkové Dany.

Platby za provoz a stravné - se platí vždy první pondělí v měsíci v budově školy. Platí se na měsíc předem. Pokud je dítě odhlášeno, částka se odečte ze stravy v dalším měsíci. Provoz je nutné zaplatit, i když dítě nechodí (provozné – PD 230Kč, CD 350Kč, strava dle počtu dní v měsíci).

Omlouvání nepřítomnosti dítěte musíte nahlásit nejpozději den předem osobně nebo telefonicky na čísle 770 673 770, 724 764 987 jinak bude mít dítě započítáno platbu za stravu. Po další dny již bude ze stravy odhlášeno. Pokud půjde dítě po obědě domů, nejlépe den předem jinak ráno při příchodu dítěte do třídy. Po návratu dítěte po nemoci prosíme opět nahlásit den nástupu.

Dítě předávejte vždy učitelce, tak aby věděla, že je dítě přítomno ve třídě. Ráno se scházíme nejpozději v 8.15h. Vyzvedávání dítěte (pokud není uvedeno jinak) – po obědě 12.45 – 12h, odpoledne po 14.15h.

Při nástupu Vašeho dítěte do MŠ dostanete dotazník, evidenční list dítěte, zmocnění k vyzvedávání dítěte z MŠ, přihlášku ke stravování, potvrzení o souhlasu s fotografováním dítěte aj. Vše si prosím prostudujte a co nejrychleji nám vyplněné vraťte zpět.

1x za měsíc se mění dětem povlečení, které si rodiče vezmou domů a vyprané vrací zpět. Každé dítě má přiděleno své číslo, takže se nemusíte bát, že by docházelo k záměně. Dejte prosím pozor, aby nedocházelo k zaprání a poškození povlečení.

Sledujte prosím informace na nástěnce v zádveří! Zde najdete info o aktuálních akcích v MŠ a další důležité informace.

Prostudujte si také Školní řád, Směrnici k úplatě a ŠVP, které musíte podepsat vždy na poslední straně.

V měsíci září se uskuteční třídní schůzka, kde se dozvíte další informace k provozu a průběhu školního roku.

Pokud budete mít dotaz, neváhejte a obraťte se na nás!

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

 

slu2.gif

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář