Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní setkání, plán na další dny

Příští týden ve středu 20. června se od 9h. uskuteční na obecním hřišti 8. ročník Sportovního setkání spřátelených škol. Letos toto setkání proběhne v komornější variantě – sejdeme se pouze 3 málotřídní školy. Ale i tak nás potěší vaše divácká podpora či pomoc na jednotlivých stanovištích. Sdělte nám, prosím, jestli nám pomůžete s organizací soutěže. Děkujeme!

Poslední školní týden plánujeme výlety v rámci naší školy v přírodě uskutečněné v okolí naší obce – letos putujeme za historií. Prvním takovým výletem byla cesta na hrad Veveří. Na dopravu je nutné ještě doplatit 64,- Kč na osobu.

V úterý 26. června vyjedeme směrem k Týnci. Zúčastníme se jejich sportovní soutěže, prohlédneme si školu a odpoledne se vypravíme na Hradiště v Mikulčicích. Ve škole v Týnci poobědváme. Program, který si pro nás připraví v Hradišti, stojí 50,- Kč. Večer přespíme ve škole v Týnci. Večeři si připravíme sami (pokud budete ochotné maminky a upečete nám nějaké buchty, budeme za to moc rádi) a snídani pro nás zajistí opět škola Týnec (cena za oběd a snídani = 42,- Kč). Ve středu po snídani zamíříme na autobus a se zastávkou v Břeclavi budeme na oběd opět ve škole. Další den nás totiž čeká poslední výlet za historií a to Archeopark v Pavlově, kde nás program bude stát opět 50,- Kč.

Na výlet budeme potřebovat opět zdravotní průkazky. Máme je od žáků, kteří s námi byli vloni na ŠVP. Ostatní nám je, prosím, doneste – my si je jen ofotíme.

Dopravu na všechny tyto výlety včetně jídla počítáme do 200,- Kč + na vstupné 100,- Kč.

S sebou si vezmeme nejnutnější věci do batůžku. Spacák a věci na spaní odvezeme auty.

Zdravotníkem akce je M. Schallenbergerová.

Opět se dá vše uhradit ze sběru.

V pátek 29. června ukončíme předáním vysvědčení školní rok 2017 - 2018.

Fotky z tohoto týdne z dění ve škole i mimo ni.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář