Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZPRÁVIČKY Z NEMOCNÉ ŠKOLY I ŠKOLIČKY

2. 2. 2018

První pololetí školního roku je za námi. Žáci, které neskolila nemoc, obdrželi svá vysvědčení. Veskrze to byla hezká vysvědčení. A tak si všichni jistě zaslouží týdenní odpočinek v podobě jarních prázdnin. Vždyť nás pak čeká opět spousta práce! Ale také máme připravená nová překvapení.

Už teď mohu napovědět, že se setkáme s anglickým mluvčím a že za námi zase přijede mobilní hřiště. Žáci druhého a třetího ročníku budou absolvovat plaveckou výuku a možná uskutečníme návštěvu divadla (jestli se nám podaří zajistit dopravu zdarma). wink

A než se nadějeme bude tu závěr školního roku a s ním řada výletů. Letos se svou školou v přírodě budeme objevovat zajímavá zákoutí okolí našeho bydliště. Projdeme se "Stezkou bosou nohou", vyjdeme na Pálavu, navštívíme Archeopark v Pavlově a protáhneme těla na cyklovýletech na Janův hrad či po Rakousku.

Plánů máme hodně, takže, milí žáci, uzdravte se, naberte spoustu sil na další pololetí! A pamatujte! - při všem používejte hlavu! Ať se nám za týden vrátíte všichni v pořádku a zdraví! yes

 

A jak prožily tento týden děti v MŠ? Přece karnevalově! laugh

 

Na karneval přišly děti opět v krásných i zcela nových maskách. Moc za to rodičům děkujeme. Však si to v nich také při tancování či soutěžích pěkně užily. Malé odměny si proto zasloužili úplně všichni. Jen škoda, že nás bylo kvůli chřipce tak málo.

Havelková Dana

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář